המלצות על מיט דה מיט

ליורם שלום,
במסגרת ערב חברה בו השתתפו הנהלת החברה ובנות / בני זוגן, ציפינו לארוחת ערב מסורתית... והופתענו "לקבל" ערב מדהים, מהנה ומפנק, שכל כולו בשר. איך ומה ומתי. הכל בידיו האמונות של יורם קוהן, שבילה איתנו ערב שלא במהרה נשכח ופינק אותנו בבשר שטעמו נשאר עמנו עוד זמן רב.
מכל סיורי בעולם, זה ודאי הבשר הטוב ביותר שאכלתי.
 ניסים בר-אל, מנכ"ל קבוצת קומסק

שלום רב,
פיתוח וטיפוח ההון האנושי בחברתנו היה מאז ומעולם בראש סדר העדיפות, אנו מאמינים בשיתופיות ושותפות בין העובדים ובכך להגדיל את הסינרגיה והתוצאות העסקיות.
מעת לעת הננו עורכים פעילויות ואירועים המביאים תפיסה זו לידי ביטוי גם מעבר לשעות העבודה, זאת על מנת לתחזק את הגיבוש וההכרות.
לאחרונה ערכנו ערב חברה חריג ומיוחד שכולו – בשר !
מר יורם קוהן באופן יוצא מהכלל סקר בפנינו, בעזרת מצגת מעניינת, את תורת הבשר על קצה המזלג...  וזאת תוך שיתוף הקהל שהתעניין מאוד ותרם לאווירה.
בהמשך זכינו לערב קולינארי משביע וטעים , סטיקים שרק יורם קוהן יודע להכין, פשוט נפלא.
ממליצים בחום רב ל"שבור שגרה" ולקיים ערב ייחודי ואנין טעם.
ארנון זו-ארץ, מנכ"ל GBS

Yoram,
I want to thank you again for the fantastic evening you and my wife, Ilanit put together !  It was truly a dream come true.
The evening was a great success, as all of my friends are still talking about what fun we had and how great the steaks were.
Some of my friends are complaining that since that evening, they just don't enjoy steaks anymore because nothing they buy in the stores can compare to the taste and quality of what you served.

Jake Muller

נפגשנו בחצר ביתי בערב נעים. רוב האנשים לא ידעו למה לצפות. אני קופץ רגע לסוף – היה גדול.
יורם הישרה אווירה נעימה כבר מהרגע הראשון. הימם אותנו שהוא דאג לפרטים הקטנים ביותר ודאג להביא גם סכינים מיוחדות לסטייקים.
ההרצאה הייתה מרתקת, והקינוח היה כמובן הבשר שאת טעמו לא נשכח זמן רב. יורם מביא את הבשר, מרצה, צולה ומגיש.
מה כבר צריך יותר מזה ! בקיצור, אם חפצים אתם בערב מהנה, שונה ומיוחד אל תהססו – מומלץ ביותר.
 אודי מטלון

את יום הולדתי ביליתי עם אשתי ועם יורם, שאשתי הפתיעה אותי והזמינה אותו אלינו, לשם העברת סדנת בשרים אישית לחתן השמחה – לי.
יורם הביא כדרכו, לא רק את הידע והניסיון העצום שלו, אלא גם את יכולתו ללמד ולהנחות, לספר סיפורים ולהשרות אווירה נעימה.
 הפעם הבאה שעשיתי "בשר על האש" הייתה כבר עם כל הידע שספגתי מיורם, והתוצאות דיברו בעד עצמם, יחד עם הצלחות המרוקנות.
אין ספק שמי שמעוניין בבילוי מהנה וטעים עם משפחתו ו/או חבריו, באווירה נעימה ומחכימה, עם ידע בשרים להמשך הדרך, הדרך מובילה ישר ליורם. ממליץ בחום לכולם.
  עדי שנאן

ליורם שלום,
ברצוני להודות לך על ערב מענג, בו שיתפת אותנו ברזים קולינאריים הקשורים בבשר באמצעות הרצאה מעניינת וחשובה, ובעיקר- ע"י הכנת ארוחת גורמה, על טהרת הבשר.
החבורה שהתאספה בביתי כללה יוצאי ארגנטינה, האמונים על אסדו עסיסי ומשובח.
הארגנטינאים שבחבורה הרימו גבה בתמיהה כשהזמנתי אותם לאירוע והצעתי להם ללמוד מישראלי כיצד מכינים בשר על האש. אפילו שמץ עלבון נשמע בתגובתם. הסקפטיות שלהם נעלמה בד בבד עם נחיתת האנטריקוט שהכנת בצלחתם, והתחלפה בשבחים ומחמאות.
גם אברהם קליין, שופט הכדורגל (לשעבר) המפורסם, שהסתובב בכל העולם ושפט בשלושה מונדיאלים, טרח לציין, שמאז ביקורו בארגנטינה לא בא כבושם הזה אל פיו.
בשם כל אורחיי, כולל הארגנטינאים, אני ממליצה בחום לכל חובבי הבשר למיניהם לחוות באמצעותך חוויה נעימה וטעימה כגון זו שחווינו אנחנו.
ד"ר יהודית לפידות-ברמן

יורם תודה!
תודה על ערב שכולו הנאה!!!
חגגנו לאישי, דני, יום הולדת 70 בחברת חבריו. האמת היא שכאשר הזמנו אותך לא ממש ידענו למה לצפות. שיערנו באופן כללי, אך התוצאה עלתה על כל ציפיותינו.
ההרצאה הייתה מעניינת, משעשעת, מחכימה, לא ארוכה מדי ולא קצרה מדי.
הבשר היה לעילא ולעילא. מעולה!!! טעים, עסיסי, מתובל במידה המדויקת, מתוזמן להגשה באופן מושלם ובכמות נכבדה.
גם חברתך וחברתו של איתי נעמו לנו מאוד. אתם אנשים כלבבנו: דייקנים, מסודרים, נעימים, שכיף לעשות איתם עסקים וגם להעביר בחברתם ערב חווייתי.
אז תודה על הכל בשמנו ובשם חבריו של דני, שכבר מחפשים סיבות להזמינכם לאירועים נוספים.

ושוב תודה
אורנה ודני גלבוע

 

שלום לך יורם,
אהבתי כל רגע ורגע בערב המדהים שנערך בחצר ביתי. התחברתי אל הדיוק והפדנטיות שלך. המצגת היתה מעניינת ואפילו יודעי דבר הפיקו ממנה טיפים ויצאו נשכרים. החלק הקולינארי היה משגע בטרוף – ברמה גבוהה.
הכל היה ב"טוב טעם" תרתי משמע : טעם נפלא ואסטתיות מרובה. אני ממליצה בחום על ערב מסוג זה לאניני טעם , שבהחלט יידעו להעריך את עוצמת ההנאה. יישר כוח.
מרי הראל

ליורם הנכבד !
ברצוני להודות לך על מסיבת ההפתעה המקסימה שארגנת לכבוד יום הולדתי.
ההרצאה על בשר הגורמה, בליווי המצגת שהקרנת, הייתה מקורית ומעניינת את אניני הטעם הטובים ביותר. הבשרים שהכנת והגשת היו ייחודיים בטעמם, ומהמשובחים שטעמנו ואכלנו מעודנו. השירות והמקצוענות שהפגנת עשו לי את הערב המקסים הזה.
 דניאלה ואילן מרגלית

ברצוני להודות לך באופן אישי.
 אתה שף ברמה בינלאומית, וכאדם שמאוהב בבשר ומבין בלאכול חידשת לי המוןןן !!! גם בנוגע לבשר, וגם בנוגע לטעם האמיתי, שהרבה שפים בדרום אמריקה היו שמחים להגיע.  יישר כוח תודה רבה לך ולצוות שלך אתם   מ ד ה י מ י ם .
מוטי קדוש

רציתי להודות לך על ההרצאה המעניינת העניינית המובנת והמקיפה. לא נקפח גם את הצד הקולינארי, שהסטייק פשוט היה וואו אחד גדול !!!  והמדד אצלי לעוצמת החוויה הוא אם המפגש אכן השאיר טעם של עוד תרתי משמע הן לחייך והן למחשבות.
אירן הירש

כל מי שרוצה להרשים את חבריו יש לנו המלצה בשבילו !

הזמינו ערב מהנה ומענג אצל יורם, שקיבל את פנינו עם חיוכו הרחב כאשר הגענו. ואז הגיע שיא הערב ! בשר שנצלה באהבה ובשלמות גסטרונומית !

התגובות של כולם היו של פליאה ותדהמה מאיכותו וטעמו של הבשר, גם הקרניבורים שבייננו לא נשארו אדישים. המקום היה כל כך מזמין ונעים שהמשכנו לשבת ולפטפט עד השעות המאוחרות.  ועל כך רצינו להודות לך על הערב המרתק והטעים שהכנת עבורנו.

 אפרת סלומון

רציתי להגיד תודה. מאוד מאוד נהניתי גם מההשכלה הכללית וגם מהאוכל. דרך אגב כבר אתמול ניסינו לשנות את אופן הכנת הסטייקים בבית וכולם מאוד נהנו.

מרב

היה ערב נפלא והבשר מעל הכל. אני, שלא מבין באוכל - מעיד שלא טעמתי מימי מנה טעימה כזו.

פלי הנמר

נהננו מאד מערב מוצלח. מעט מאד פעמים טעמתי סטייק מוצלח כמו זה שהגשת לנו.

אילן דוד

ברצוני להודות לך על הערב המהנה שהיה לנו. קיבלתי הרבה טלפונים של משתתפים שמאוד נהנו.

עירית פטר

השתתפתי עם רעייתי בערב בשר גורמה אותו ערכת, ורציתי לומר לך, כי זכיתי לטעום את הסטייק הטוב ביותר שאכלתי אי פעם.

עופר רביד

היה מאוד מיוחד, לא שגרתי, עסיסי ומסוגנן. כולנו נהנינו. עוד נתראה.

תומר שמיאל

היה לנו ערב מדהים איתך והכי חשוב טעים.

אורלי גל

יורם,
"פשוט מדהים",  "בשר כזה עוד לא אכלנו בכל הארץ",  "טעים מאד מאד", "הבשר נמס בפה",
ואלה רק חלק מהתגובות שקיבלתי מאורחי במהלך ואחרי הערב שערכת בביתנו.
ההרצאה הייתה עניינית, מעניינת ובאורך המתאים לאורחים רעבים וספקניים, כאלה שמבינים בבשר, וחושבים שלא תצליח להפתיע אותם. אבל הצלחת ובגדול, והארוחה הייתה פשוט תענוג. ממליצה לכולם לנסות.
 הדר רובין

יורם,

אחרי הרבה זמן חזרתי והשתתפתי הפעם בסדנת בשר פרימיום שלך, ובדיוק כמו שחשבתי היה ערב מדהים ביותר.

ההסברים שלך יעזרו לי מאוד, אכלתי אתמול על האש את המשהו האמיתי ואתה שף על האש מבחינתי !!!! הכל היה טעים וברמה מאוד מאוד גבוהה.

תודה רבה לך אני מאמין שניפגש שוב בקרוב.

מוטי קדוש